• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mencuna
  • https://twitter.com/mencunakonaklar
Mençuna Şelalesi

 

 ARHAVİ MENÇUNA ŞELALESİ
Mençuna Konakları

 ARTVİN OTELLERİ

Artvin Pansiyonları
Artvin Bungalov

 Mençuna konakları

Artvin Bungalov Evleri
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam12
Toplam Ziyaret520967
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar13.375213.4288
Euro15.140015.2007
Hava Durumu

Mençuna Konakları - Artvin Arhavi Otelleri - Ahşap Bungalov Evler

Mençuna Konakları

Mençuna Konakları - 0 533 527 4212 - Mençuna Şelalesi Manzaralı

 

Batum Ne Alınır ?


BATUM NE ALINIR ?

Batum
, 17. yüzyılda Osmanlı, 1873 yılında ise Rus imparatorluğunun hakimiyetine girdi. 1918’de Türkiye sınırlarına dahil olan kent, 18 Mart 1921’de Acara’nın başkenti olarak Sovyetler Birliği’ne geçti. Bugün Gürcistan’ın en büyük limanı kenti konumundaki Batum, Azeri petrolünün dünyaya pazarlarına ulaştırılmasında kilit bir noktada.

        Ticari önemi kadar turistik açıdan da hızla gelişen Batum, son yıllardan orijinaline bağlı kalarak yenilenen tarihi binaları ile tarihi dokusu öne çıkarılarak daha sempatik hale getirildi. Arnavut kaldırımlı sokakları, manolya ve narenciye kokan tertemiz meltemi, taze kahve kokusu ile Batum, Karadeniz’in parlayan bir yıldızı olarak hızla büyümeye devam ediyor.
              Batum'un sahil boyunca denize girebilirsiniz. Akdeniz kıyıları gibi sahilleri vardır. Eğlencenin ve gece hayatının çok yoğun olduğu Batum'da daha çok Türkite'de vergiler sebebiyle fiyatı yüksek olan ürünler genellikle tercih edilir.

      Batum’a gelmişken onların dünyaca meşhur şaraplarından tatmamak olmaz. Gürcistan, şarabın doğduğu ülkelerden biri olarak anılıyor. Acharistskali Köyü’nde yer alan Ajarian Wine House bunun için uygun bir seçim olur. Bu sebeble şarap, sigara ve tütün mamüllerini satın alabilirsiniz.
    Büyüyen turizm altyapısıyla Batum gezilecek yerler yanında, sunduğu bazı aktivitelerle misafirlerini memnun etmeye çalışıyor.


BATUM

Artvin Otelleri

Arhavi Otelleri

 ARHAVİ OTELLERİ

Artvin Arhavi Otelleri
Artvin Arhavi Otelleri

Artvin Arhavi Otelleri

Artvin Arhavi Otelleri
Site Haritası
Üyelik Girişi
Takvim
Saat