• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mencuna
  • https://twitter.com/mencunakonaklar
Mençuna Şelalesi

 

 ARHAVİ MENÇUNA ŞELALESİ
Mençuna Konakları

 ARTVİN OTELLERİ

Artvin Pansiyonları
Artvin Bungalov

 Mençuna konakları

Artvin Bungalov Evleri
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam28
Toplam Ziyaret520983
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar13.375213.4288
Euro15.140015.2007
Hava Durumu

Mençuna Konakları - Artvin Arhavi Otelleri - Ahşap Bungalov Evler

Mençuna Konakları

Mençuna Konakları - 0 533 527 4212 - Mençuna Şelalesi Manzaralı

 

Batum Otel Fiyatlari

Batum Otel Fiyatları

 

      Batum otel konusunda biraz sıkıntılı denebilir. 5 yıldızlı Batum otelleri olarak Sheraton Batumi HotelIntourist Palace  Hotel ve Radisson Blu Hotel Batumi  öne çıkıyor. Bunların dışında çok sayıda başka yıldızlı otellerde bulunuyor. Bu otellerde kahvaltı konaklama fiyatına dahil açık büfe olarak veriliyor.
     
         Batum'a gezi amaçlı geldiyseniz Camii yanındaki Türk sokaklarında bulunan Türk lokantaları oldukça fazla olup oralarda yemeğinizi yiyebilirsiniz.Yemeğinizi yedikten sonra bu sokak ve civarlarda uygun fiyatta Batum Otelleri bulabilirsınız.
     
          Batum daha çok eğlence ve turizm odaklı bir yerdir. Batum'a gelen insanların daha çok kumar oynamak ve gece hayati için gelmektedirler. Bu sebeple Batum'a İstanbul'dan direkt iç hat kapsamında uçak seferleri vardır. Bu sebeple İstanbul'dan gelenlerin kumar oynamak ve gece hayatının yoğun olduğu için Batum'u tercih etmektedirler. Batum Oteller'inde ailecek kalmak isterseniz  kalacağınız Batum Otel'i çok iyi seçmek gerekir.

    Bu yıl Batum 'a yönelik tatil planlarınız varsa Batum'a gelmeden önce internetten Batum Otel Fiyatları müşteri değerlendirme, yorumları ve puanlamalarıne bakarak  en uygun fiyatlarla Batum Otelleri'ne rezervasyon yaptırabilirsiniz. Kalacağınız Batum Otel Resimlerine bakarak beğenebilirsiniz.

     
      Piazza Boutique
 hotel, Legacy Hotel, Batumi World Palace ise orta ve üstü bütçelilere hitap ediyor.

Düşük bütçeli gezginler TJ Hostel, Batumi Globus Hostel ve Guesthouse in Batumi gibi sırt çantalılar için uygun hostelleri tercih edebilirler.
   
     Batum otelleri fiyatlarda değişkenlik göstermektedir. Küçük ve butik oteller' de Batum'da alternatif olarak değerlendirebileceğiniz yerlerden biridir.


 MENÇUNA KONAKLARI

Batum Otel ve konaklamalar 2019 yılı fiyatları uygun ve indirimli başladı

          Batum merkez en güzel otellerinde en iyi fiyat garantisi ile indirimler. Konuk değerlendirmeleri, yorumları ve puanlamaları okuyun ve en uygun oteli seçerek rezervasyon yapabilirsiniz. Batum otelleri sitesi üzerinden otel fiyatlarını karşılaştırın. En iyi fiyata idealinizdeki otelle iletişim kurarak online olarak erken rezervasyon yapabilirsiniz.

Artvin Otelleri

Arhavi Otelleri

 ARHAVİ OTELLERİ

Artvin Arhavi Otelleri
Artvin Arhavi Otelleri

Artvin Arhavi Otelleri

Artvin Arhavi Otelleri
Site Haritası
Üyelik Girişi
Takvim
Saat