• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mencuna
  • https://plus.google.com/u/0/+men%C3%A7unakonaklar%C4%B1-Arhavi-Artvin/posts
  • https://twitter.com/mencunakonaklar

    • MENÇUNA KONAKLARI
    • Gsm:0533 527 42 12
Mençuna Şelalesi

 ARHAVİ MENÇUNA ŞELALESİArtvin Konaklama 
Mençuna Konakları
 ARTVİN OTELLERİ
Artvin Pansiyonları
Artvin Bungalov

Artvin Bungalov Evleri
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam227
Toplam Ziyaret289579
Hava Durumu
Anlık
Yarın
21° 24° 13°

artvinde-nerede-kalınır


Artvin'de Nerede Kalınır


Artvin civarı ve bölgesinde nerede kalınır veya Artvin'de nerede konaklanır? diye araştırma yapıyorsanız size Artvin'de konaklama ve tatil yapabileceğiniz en uygun ve güzel mekanlardan biri Mençuna Konakları'dır. Mençuna konakları Artvin ilinin sahil ilçesi olan Arhavi ilçesindedir. Arhavi ilçesinden 15 km içeride konum olarak Mençuna Şelalesi karşısındadır.
   
  Mençuna konakları ahşap bungalov tesisleriyle bölge mimarisine uygun bir yapıda dizayn edilmiştir. Otantik ve doğaya uygun taş ahşap yapılardır. Oda& kahvaltı şeklınde çalışmaktayız.  


Artvin bölgesinde toplam 18 adet tesis bulunur. Artvin bölgesinde hizmet veren otellerin ve diğer konaklama tesislerinin kategorilere göre dağılımı şöyle; 8 Otel, 3 Pansiyon, 2 Kent Oteli, 3 Butik Otel, 1 Tatil Oteli, 1Konuk Evi bulunmaktadır.

Artvin civarindaki Oteller

Artvin nerede kalınır

Barhal Otelleri - Yusufeli Barhal bölgesinde hizmet veren otel, pansiyon ve konaklamalardır.

Artvin Merkez Otelleri - Artvin merkez bölgesinde 3 adet tasis vardır. Artvin merkez bölgesinde hizmet veren otellerin ve diğer konaklama tesislerin kategorilere göre dağılımı

Artvin Hopa Otelleri - Hopa ilçesinde  bulunan 5 adet Hopa Otelleri, Hopa Pansiyonları ve Hopa şehir otelleri. Cihan Otel, Paluri Otel Hopa, Flash Otel, Heyamo Hopa Otel

Arhavi Otelleri - Arhavi ilçesinde konaklama konusunda biraz sıkıntılıdır. Arhavi şehir merkezinde 3 adet, 2 adet de butik otel tarzında konaklama tesisi bulunmaktadır.
         
          Arhavi ilçe merkezinde Özay Otel, Kurtoğlu Otel, Ermiş Otelleri bulunmaktadır. Yine Şehir merkezine yakın Ezmoce Köy Evi konaklama hizmeti vermektedir. Arhavi şehir merkezinden uzak Menuna Konakları Bungalow tarzında son derece lüks ve otantik tarzında hazırlanmıştır. Mençuna konakları Taş Ahşap kombinasyonuyla yapılan bir tesistir.
Artvin Otelleri
 Mençuna Konakları
Artvin Otelleri
Arhavi Otelleri
 ARHAVİ OTELLERİ
Artvin Arhavi Otelleri
Artvin Arhavi Otelleri
Artvin Arhavi Otelleri
Artvin Arhavi Otelleri
Site Haritası
Üyelik Girişi
Takvim
Saat