• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mencuna
  • https://twitter.com/mencunakonaklar
Mençuna Şelalesi

 

 ARHAVİ MENÇUNA ŞELALESİ
Mençuna Konakları

 ARTVİN OTELLERİ

Artvin Pansiyonları
Artvin Bungalov

 Mençuna konakları

Artvin Bungalov Evleri
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam16
Toplam Ziyaret520971
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar13.375213.4288
Euro15.140015.2007
Hava Durumu

Mençuna Konakları - Artvin Arhavi Otelleri - Ahşap Bungalov Evler

Mençuna Konakları

Mençuna Konakları - 0 533 527 4212 - Mençuna Şelalesi Manzaralı

 

ayder-yaylasi-otelleri-kaplicalari

 

Ayder Yaylası Otelleri KaplıcalarıAyder Yaylasi Otelleri


Ayder yaylası otelleri, Ayderin en iyi otel, konaklama ve pansiyonlarda en uygun fiyat garantisi ve internet üzerinden büyük indirimler.

     
     

Ayder yaylası son zamanlarda karadeniz'de dinlence deyince ilk etapta ayder yaylası, ayder otelleri veya ayder kaplıcaları akla geliyor.

Ayder yaylası rize ilinin çamlihemşin ilçesinine bağlıdır. Ayder yaylası yolu ardeşen'in içerisinden geçerek fırtına deresi bir sağda bir solda yanınızdan hiç ayrılmıyor vadiye kadar. Yol üzerinde bile öyle gezilecek ve görülecek bölgeler var ki, gerek köprüler gerekse naturel güzellikleri takip ederek ayder yaylasına ve ayder otelleri'ne varabilirsiniz.

Tepeleri sis bulutları arasında kalan, fırtına vadisi'ni çevreleleyen orman ve organik güzellikler nefesinizi kesecektir. Ayder yaylasına giderken yolunuzda çıkacak iki köprünün, timisyat osmanlı taş kemer köprüsünün hemen yanı başlangıcında alabalık tesisileri bulunmaktadır. Alabalık tesisilerinde mola verip balık keyfini yapabilirsiniz.

Yemyeşil ayder yaylası'na vardığınızda efsunleyici manzaradan kendinizi alamiyorsunuz. Ayder yaylası'nda gezip yer ve durum itibariyle ayder otellerini araştırip ayder otel fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

  Ayder Kaplıcaları            Ayder Kaplıcaları Ayder Yaylası'nda  mutlaka görmeniz gereken yerler arasında yer alıyor. 1992' de hizmete açılan, 2005'de Sağlık Bakanlığı'ndan Kaplıca tesisi İşletme İzni alarak sağlık hizmetleri de vererek  sağlık merkezi hüviyeti kazanmıştır.  Ayder Yaylası'nda bulunan bazi Ayder Otelleri'nde kaplıcalar bulunmaktadır. Bu Otellerde kalanlar Ayder Kaplıcalarından istifade etmektedirler.   
        
       Ayder Yaylasını insanın ömründe en azından bir kere görmesi gerekenn yerlerden biri olup insanlara görmesini tavsiye ettiğimiz yerlerden biri de heybetiyle ünlü, adeta bir masala ait görüntüsüyle Zil Kalesi. Deniz seviyesinden 750 metre  yüksekte olan Zil Kalesine sizleri hayran bırakacaktır.

Ayder Köy Evleri        Ayder Köy Evleri de geziniz esnasında göreceğiniz güzellikler arasındadır. Ayder köy evlerinin yanı sıra  Ayder Otel nitelikteki evler de konaklama için bulabilirsınız ve karadeniz insanının misafirperverliğine ile konuk olabilirsiniz.
       
           Doğa ile iç içe sürecek gezinizde belki de en muhteşem görüntülere şahit olacağınız vakit Çamlihemşin Yaylaları'nı gördüğünüz zaman olacak. Tarifsiz bir güzelliğe sahip olan Çamlihemşin Yaylalarda olabildiğince fazla vakit geçirmenizi öneriyoruz.
       
       Ayder yaylasında doğa yürüyüşü ve yeşilliğin tadını çıkarırken turşu kavurması ve muhlamayı tatmadan, Fırtına Deresinde Rafting yapmadan ve Ayder kaplıcalarına girmeden dönmeyin.

       
           Galer düzü, Kaçkar Gölleri, Bulut Şelalesi, Çaymakçur Yaylası' da Arder'de görmeniz gereken yerlerden biridir.
       
           Ayder Yaylası'nda keyifli ve bir o kadar da keyifli bir tatil için hemen rezervasyon yaptırmanızı öneririz. Bölge çok fazla ilgi gördüğü için gideceğiniz tarihte otel odaları dolu olabilmektedir.


         Ayder Otelleri
         

Ayder Yaylası Otelleri


         Ayder Yaylası Otelleri
- Ayder yaylası, Doğa karadeniz'in en güzel yaylalarından biri.  Ayder Yaylası yeşillikler içinde ülkemizin en güzel köşelerinden biridir. 

       
           Ayder yaylası otelleri nefes almak, yaşamın tadına varılacağı bir yer Ayder Yaylası. Ayder Yaylasına gitmeden önce Ayder Otelleri Telefonla arıyayak Ayder Otellerinde yer olup olmadığını öğrenmekte fayda vardır. Ayder Otellerinde telefonda rezervasyon yaptırabilirsiniz.

        Rize Ayder yaylasının diğer yaylalardan pek çok farkı vardır. En önemli farklarından biri Rize Ayder'e ulaşımı kolay olmasıdır. Yollar harıka yol boyunca her zaman devam eden manzara muthiş. Çamlihemşin'den Ayder Yaylası'na kadar geçeceğiniz her köy ayrı bir güzel.  

      

Ayder Yaylası Otel Fiyatları

  Ayder Yaylası Otel Fiyatları - Türkülerle dillere dolanan, fotoğrafları ile tüm Türkiye'nin evlerini süsleyen Doğu Karadeniz'in en meşhur yaylasıdır Ayder Yaylası. Ayder Yaylası'nda konaklama seçeneğiniz çok olunca, Ayder Yaylası 2020 otel fiyatları da daha fazla değişiyor. Tesisin bulunduğu  yerdeki konumu ve  manzaranın yanında tesisin kalitesi, hizmeti ve tarihi dokusuna  göre fiyat seçenekleri farklılaşıyor. Ayder 2017 Otel fiyatları  durumuna bakmadan Ayder Yaylasına her insanın ömründe en az bir kere buraları tanıması ve görmesi gerekir. 

Ayder Yaylası Butik Oteller


         
 Ayder Yaylası Butik Otelleri - Rize Ayder, Doğu Karadeniz'in şirin  kenti Rize'nin en çok misafir ve turist alan yaylasıdır.


 Ayder yaylası Butik otelleri genellikle küçük yapılardan oluşur. 3 Tesis dışında Ayder Yaylası butik otelleri genellikle 8 ile 12 oda arasında hizmet veren tesislerdir. Ayder yaylası butik otellerinde kalmanın bir çok güzelliği var.
     
 Rize Ayder Butik otellerinde, otel sahibi ile tanışıp otel hikayesini dinlemeniz ve Ayder Yaylası hakkında bilgi almanız mümkündür.


      Ayder Yaylası Butik otellerinde işletmeciler oldukça içten sıcak ve samimidirler. Ayder yaylasına vardığınız ve Ayder Butik Otellere ulaştığınız andan itibaren  bir müşteri değil  Ayder Yaylası butik otelinin sahibinin evine gitmiş bir misafirsiniz.Ayder Otelleri 

Ayder Yaylası Pansiyonları


     
        Ayder Yaylası Pansiyonları - Yol boyunca yeşilin bir bin tonu, Ahşap Evler,  takvimlerde manzara resmi olarak karşımıza çıkan köyler ve yöresel kıyafetler ile  Karadeniz kadınları karşımıza çıkan ilk güzelliklerdir.

   
        Ayder Yaylası 1987 yılında turizm merkezi ilan edilmiştir. Ayder yaylası ulaşım ve alt yapının tamamlanmasıyla  daha populer hale gelmiştir.

   Ayder yaylası otel ve pansiyonlerı her yıl daha da gelişmektedir. Ayder yaylasında otel, pansiyon ve konaklama hizmeti veren 35-45 civarında işletme hizmet vermektedir.

     Rize Ayder yaylasında beton yapı yasak olduğu için Ayder Yaylası pansiyon ve otellerin tamamı ahşaptır. Rize Ayder pansiyonlarının ahşap olması  Ayder yaylasına gelen misafirler için hoş bir süpriz olmaktadır.

       

Ayder Apart Oteller

 
       

         Ayder Yaylası Apartları
- Rize'nin turizmine büyük katkılar sağlayan Ayder Yaylası, sahip olduğu doğal güzellikleriyle yerli turistler kadar yabancı turistlerden de yoğun ilgi görmektedir.

       
         Özellikle ilkbahar ve yaz aylarında ziyaret edilen Ayder Yaylası'nda ailenizle çok güzel bir tatil planlıyorsanız eğer, konaklamak için Ayder Yaylası apart otelleri tercih edebilirsiniz.
 
       Ayder yaylası apart otellerinin çok sayıda fazla olmasa da  mevcut oteller bölgeye gelen turistlerin tüm ihtiyacını karşılamaktadır.  Yaylanın doğasına karşı konuşlanmış olan apartlarda evinizin konforunu bulacaksınız.
        
        2020 yılında Ayder Yaylası apart otel fiyatları  önceki yıllara göre çok fazla artış göstermemiştir. Yalnız mevsimine göre ve tesisin hizmet kalitesine göre farklılıklar meydana gelmektedir.

        Ayder Yaylası apart otellerini  kalitesi, manzarası, tesislerin konumuna göre inceleme yaparak şimdiden rezervasyonu yaptırabilirsiniz.
       
 Ayder Otelleri

        

Ayder Yaylası


          Ayder yaylası  en güzel otelller, konaklama, pansiyonlar, yayla evleri, dağ evleri, köy evleri, ahşap evler, butik oteller, bungalov evler, apart evler, küçük oteller, kütük evler ve yerlerinde  en iyi fiyat  garantisi ve internet üzerinden büyük indirimler vardır. Ayder yaylasi hakkındaki konuk değerlendirmeleri, yorumları ile puanlamaları okuyarak otellerimizin  resim ve fotoğraflarını inceleyebilirsiniz. 

             Ayder otelleri sitesi üzerinden otel fiyatlarını karşılaştırarak en uygun oteli seçerek rezervasyon yapabilirsiniz. En iyi fiyata ideal otelinizle iletişim kurarak  Ayder yaylası otelleri ile Ayder Yaylası konaklama evleri için online rezervasyon yaparak  son dakika tatil fırsatları için bize ulaşabilirsiniz.

Yorumlar - Yorum Yaz
Artvin Otelleri

Arhavi Otelleri

 ARHAVİ OTELLERİ

Artvin Arhavi Otelleri
Artvin Arhavi Otelleri

Artvin Arhavi Otelleri

Artvin Arhavi Otelleri
Site Haritası
Üyelik Girişi
Takvim
Saat