• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mencuna
  • https://twitter.com/mencunakonaklar
Mençuna Şelalesi
Mençuna Konakları

 ARTVİN OTELLERİ

Artvin Pansiyonları
Artvin Bungalov
Arhavi Otel

Arhavi otel

                                                              Arhavi otel

Artvin otelleri

Artvin otel konaklama

Mençuna Şelalesi

Mençuna şelalesi

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam219
Toplam Ziyaret706413
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar28.853828.9694
Euro31.088531.2131
Hava Durumu

Mençuna Konakları - Artvin Arhavi Otelleri - Ahşap Bungalov Evler

Mençuna Konakları

Mençuna Konakları - 0 532 485 4958 - Mençuna Şelalesi Manzaralı

 

arhavi-konaklama

Arhavi Konaklama   Arhavi Konaklama, Doğu karadeniz'de Artvin ilinin sahil ilçelerinden biri olan Arhavi ilçesindedir. En güzel otel, konaklama ve pansiyonlarda en uygun fiyat garantisi ile doğa içerisinde ve şelale karşısında tatil yapma keyfi...

       

   Arhavi Konaklama, Artvin'in Arhavi ilçesinde kamilet vadisinde bulunan Mençuna konakları'dır. El değmemiş doğada sizlere unutamayacağınız bir tatil imkanı sunuyor. Tesisimiz dört bir yanı dağ ve ormanla çevrili bir doğa içinde gürül gürül akan  kamilet vadisi  ve Mençuna Şelalesi ortasındadır.

 artvin konaklama      

        Mençuna Konakları Arhavi Konaklama evleri ve yerleri arasında   ve Arhavi Otelleri arasında yer alan bir konaklamadır. Ahşap bungalov evlerde Arhavi'de kalınacak en güzel mekanlardan biridir. Mençuna konakları hakkında müşteri yorumları ve puanlamaları mutlaka okuyunuz. Ayrıca Mençuna konakları fotoğraflarını inceleyerek konumu hakkında bilgi edinmenizi tavsiye ederiz.

Mençuna Konaklama Pansiyon        


         Mençuna Konakları,  Mençuna Şelalesi'nin turizm değeri olarak Arhavi Otelleri  ile tanınmaya başlanması ile yöre mimari yapısına uygun olarak 2010 yılında  inşa edilmeye başlanmış olan tesisimiz 2012 haziran ayı itibarı ile yurt içi ve yurt dışı konaklama taleplerine cevap vermeye başlamıştır. Konaklamamız Arhavi merkezden tahminen 15 km mesafede olup doğa içerisindeki meşhur Kamilet vadisindedir. En güzel doğa içerisindeki Arhavi konaklama yerleri oldukça sınırlı sayıda bulunmaktadır. Manzarası doğası, konumu ve fiyatı oldukça önemli olan mekanların bazıları oniki ay hizmet vermektedir. Bazı mekanlar ise yazları hixmet verip kışın kapalı konaklama yerleri de vardır.       Arhavi Otel

Arhavi konaklama konumu


          Karadeniz Turizminde Ayder Yaylasından sonra en çok ziyaret edilmesi ve görülmesi gereken yerlerden biridir Mençuna Şelalesi. Mençuna şelalesinden sonra Borçka Karagöl'u görmenizi tavsiye ederiz. 
     
          Mençuna Şelalesi,  Arhavi turizmine  büyük katkı sağlayıp Arhavi'ye gelen yerli ve yabancı turistlerin tamamına yakınının ziyaret ettiği yerlerden biridir. Artvin Arhavi'de gezilip görülmesi gereken yerler arasında ilk sırayı almaktadır. 

          Borçka Karagöl gerçekten de görülmesi gereken yerlerden biridir. Bu nedenle bu turizm potansiyeli karşısında Arhavi Konaklama yada Arhavi Otelleri olarak  tatil seçenekleri ile en cazip fiyatlarda en uygun oteller. 
     
Arhavi konaklama

        Ayni şekilde Artvin Merkez Otelleri ve de gerekse ilçelere ait Hopa Otelleri, Arhavi Otelleri yada Batum Oteller olarak yabancı ve yerli turistlere en iyi hizmet  ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

          Artvin ili ve genelinde son zamanlarda turizm patlaması yaşanmaktadır. Buna karşılık Artvin Arhavi'de konaklama ve pansiyonlar hizmet vermeye başlamıştır. 

Arhavi otel

         Arhavi konaklama yerleri, Arhavi merkez oteller, pansiyonlar ile küçük ve  butik otellerde rezervasyon yaparken manzara ve konumuna dikkat etmenizi öneriririz. Arhavi şehir merkezindeki oteller beton binalardır. Eğer Arhavi'de tatil yaparken ahşap ve doğa içerisinde bir konaklama tercih ederseniz adres Mençuna Konakları'dır.
     
       Arhavi Mençuna Konaklama, dağ ve orman manzarasının yanında Mençuna Şelalesinin dere ile buluştuğu noktadadır. Mençuna Konaklama tesisi ahşap bungalov evler olup her türlü ihtiyaca cevap verecek biçimde lüx odalar vardır. Bungalovlarda balkonda çay keyfi yapabilir, tesis içerisinde mangal yapma imkanınız vardır.
        

    
Mençuna Konaklama Pansiyon
      

Arhavi konaklama Yerleri


  2022 yılında da  Artvin Arhavi'de konaklama ve pansiyonlarda en uygun ve indirimli fiyat seçenekleri ile online rezervasyonlar. Karadeniz bölgesi ve Artvin civarında tatil planlarınız var ise Arvin otelleri konaklama fiyatları ve müşteri yorumlarını okuyarak konaklama evleri ve yerleri hakkında bilgi sahibi olunuz.  

     Arhavi konaklama evleri ve yerleri içerisinde Mençuna Konakları en uygun fiyatlarda her türlü ihtiyacınıza cevap verecek bungalov evlerdir. Doğa ve orman içerisindeki evler, Mençuna şelalesi karşısında sizlere uygun tatil imkanları sunuyor. Mençuna konakları hakkında gerçekte konaklayan müşteri yorumlarını okuyunuz. Müşteri yorumları ve puanlamaları konaklama yeri hakkında bilgi sahibi olmanıza yardımcı olacaktır.

Arhavi otel     

Arhavi Konaklama Tavsiye


   Artvin Arhavi merkez konaklama yerleri ile  beldelerinin  en güzel konaklamalarında  en iyi fiyat garantisi ve internet üzerinden büyük indirimler. Mençuna konakları tavsiye üzerine balayı ve toplu grup indirimleri uygulamaktayız. Arhavi konaklama yerleri hakkında konuk yorumları, değerlendirmeleri, şikayet ve puanlamaları inceleyerek en uygun oteli seçerek rezervasyon yapabilirsiniz.


Mençuna Şelalesi
     

    Arhavi otel ve konaklama 2022 fiyatlarını internet siteleri üzerinden diğer otel fiyatları ve kaliteyi karşılaştırarak en iyi fiyata hayalinizdeki otel ile iletişime geçip online rezervasyon yaptırabilirsiniz.
 
   Konuğumuz olmanız dileğiyle.......    

Artvin Otelleri
Arhavi Otelleri
Mençuna Şelalesi

Mençuna şelalesi

Artvin Arhavi Otelleri
Site Haritası
Üyelik Girişi
Takvim
Saat