• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mencuna
  • https://twitter.com/mencunakonaklar
Mençuna Şelalesi
Mençuna Konakları

 ARTVİN OTELLERİ

Artvin Pansiyonları
Artvin Bungalov
Arhavi Otel

Arhavi otel

                                                              Arhavi otel

Artvin otelleri

Artvin otel konaklama

Mençuna Şelalesi

Mençuna şelalesi

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam2
Toplam Ziyaret757554
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.787732.9191
Euro35.540735.6832
Hava Durumu

Mençuna Konakları - Artvin Arhavi Otelleri - Ahşap Bungalov Evler

Mençuna Konakları

Mençuna Konakları - 0 532 485 4958 - Mençuna Şelalesi Manzaralı

 

ayder-yaylasi-pansiyonlari

 

 Ayder Yaylası Pansiyonları Fiyatları, Artvin Arhavi Mençuna Konakları
     Ayder Yaylası
, Rize ilinden Artvin'e deniz kıyısından devam edip, Çamlıhemşin ilçesi ve  Fırtına Vadisi'nde boyunca 18km. giderek ulaşabilirsiniz.

           Ayder Yaylası'na yaklaşık 20 dakikalık bir yolculuktan sonra ulaşılır. Rize Ayder, kendine özgü havası ile astım hastalıkları ile kaplıcaları da kireçlenme, deri hastalıklar, egzama, romatizma gibi hastalıklara iyi gelmektedir. Ayder yaylası her geçen gün turistlerin konaklama ve pansiyon ihtiyaçlarını karşılamak için oldukça fazla yapılaşmanın olduğunu  söyleyebiliriz.

Mençuna Konakları

        Ayder Pansiyon
  konaklama, otel ve pansiyon hizmeti veren 40-50  civarında işletme yer almaktadır. Rize Ayder Yaylası yapıları tamamen ahşap yapılar olup beton yapı yapılması yasaklanmıştır. Bumdan dolayı Ayder'de mevcut pansiyonlar, oteller, konaklamalar, küçük ve butik oteller, apart oteller, bungalov evler tamamen ahşaptan yapılmış yapılardır.

        Rize Ayder pansiyonları tamamı ahşap olması gelen müşteriler için otantik yapısı ve çam kokusu hem sağlıklı hemde otantik bir yapıya sahiplerdir.  Rize Ayder Pansiyonları yaylanın yamaçlarında orman ve yeşilliklerin içerisinde konumlandırılmış evler ve yerlerdir.
 

Mençuna Çardaklar

           Ayder Yaylası pansiyonları
,  Ayderin havası, yaylaları, şelaleleri, çam ağaçları, ormanları, kaplıcaları yanında  ayrıca Ayder Balı ile de meşhurdur.   Ayder Yaylası balı, yöreye özgü çiçeklerden elde edilen doğal bal olup, ücretleri biraz yüksek olduğundan ilaç niyetini kullanılmaktadır.  Rize Ayder balı  çam ağaçların üzerlnden ya da kayalara yabani hayvanların ulaşamayacağı yerlerde konumlanır.
 

Ayder Yaylası Pansiyon Fiyatları


           Rize Ayder Yaylası  Pansiyon fiyatları
 yaz aylarında özellikle bayram boyunca talep fazla olmasından dolayı oldukça yüksektir. Ayder Pansiyonları yılın her mevsimiminde hizmet vermekle birlikte kış aylarında da kayak ve kardan adam şenlikleri yapılmaktadır. Bahar aylarında Ayder yaylasının en güzel pansiyonlarında en uygun fiyata kiralama imkanına sahip olabilirsiniz. Ayderin Pansiyon evleri ve yerlerinde en ucuz tatil yapabilmek için erken rezervasyon yapabilirsiniz.

Artvin Pansiyonları


         Rize Ayder pansiyoları
  yaz aylarında  Haziran - Temmuz - Ağustos aylarında okulların da kapanmasıyla oldukça fazla talep edilmekte olup doluluk  oranı oldukça fazladır. Yayla pansiyonlarına  gelenler daha çok doğa sever, balayı çiftleri, arkadaş ve öğrenci gurupları, çocuklu ailelerin tatil ve dinlenmek amacını taşırlar.
 
       Ayder yaylası pansiyonları ve fiyatları, Rize ili çamlihemşin ilçesinin  en güzel pansiyonları ile en iyi fiyat garantisi ile Ayder pansiyonlarında büyük süprizler ve fiyat indirimleri mevcuttur. Ayder pansiyonları hakkında müşteri yorumları, değerlendirme ve puanları okuyarak en uygun ayder pansiyon yerlerinde rezervasyon yapabilirsiniz.


Mençuna Şelalesi


Ayder yaylası pansiyonları ve 2022 fiyatları Ayder yaylasının en guygun fiyata konaklama yerleridir. Ayder yaylası pansiyonları yeşilin her tonunu bulabileceğiniz orman ve çam ağaçları ile çevrili bir yerdedir. Ahşap Ayder pansiyon evleri yöre mimarisi ve yayla evlerine uygun yapılan yapılardır. En ucuz Ayder pansiyonlarında konaklamak isterseniz pansiyonların konumu ve büyüklüğüne göre fiyatlar değişmektedir. 

Artvin Otelleri
Arhavi Otelleri
Mençuna Şelalesi

Mençuna şelalesi

Artvin Arhavi Otelleri
Site Haritası
Üyelik Girişi
Takvim
Saat