• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mencuna
  • https://twitter.com/mencunakonaklar
Mençuna Şelalesi
Mençuna Konakları

 ARTVİN OTELLERİ

Artvin Pansiyonları
Artvin Bungalov
Arhavi Otel

Arhavi otel

                                                              Arhavi otel

Artvin otelleri

Artvin otel konaklama

Mençuna Şelalesi

Mençuna şelalesi

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam16
Toplam Ziyaret757568
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.787732.9191
Euro35.540735.6832
Hava Durumu

Mençuna Konakları - Artvin Arhavi Otelleri - Ahşap Bungalov Evler

Mençuna Konakları

Mençuna Konakları - 0 532 485 4958 - Mençuna Şelalesi Manzaralı

 

Artvin ne yapılır

                   
       Artvin'de Ne Yapılır ?

             Artvin’e geldiğinizde öncelikle bir doğa yürüyüşü ve rafting planı yapmalısınız. Artvin’de asıl görmeniz gereken yer ise hırçın akan suları ile Çoruh Nehri. Nehir kenarında yürüyüş yapabileceğiniz gibi mutlaka ama mutlaka rafting turu yapmalısınız. Bu heyecan bir kenara bırakılamaz bizce. Yılın belli dönemlerinde yapılan yayla festivalleri ile de ünlenenArtvin’de BilbilanSahara yaylalarıKaçkar Dağları Turizm Merkezi,Arsiyan ve Mersivan yaylaları gibi yeşil cennetleri gezebilirsiniz.

            İsterseniz buralarda doğa yürüyüşleri planlayabilirsiniz. Uygun bazı yaylalarda kamp kurabilir ya da yayla evlerinde kalabilirsiniz. Şehirde koruma altında olan milli parklar ve tabiat parkları da mevcut. Sahara-Karagöl Milli ParkıHatila Vadisi Milli ParkıMaçahel-Gorgit Tabiat Parkı ve Koruma Alanı’nı gezebilir ve doğanın kucağında güzle bir gün geçirebilirsiniz.

       Atlı doğa yürüyüşü, jeep safari gibi heyecanlı aktivitelere katılabilirsiniz. Eğer tırmanmayı seviyorsanız Kaçkar Dağları’na bir tur planlayabilirsiniz. Balık tutmak ve yürüyüş yapmak içinse kentin Mençuna şelalesini ve derelerini tercih edebilirsiniz.

                  Barhal ÇayıHatila DeresiMaçahel Deresi ve ülkemizin en yüksek çağlayanı olan Ciro Şelalesi bizim önerimiz. İsterseniz kent merkezinde ve civar ilçelerde bulunan müze, cami ve kilise, köprü, çeşme gibi tarihi mekânları gezebilir ve tarihin izlerini görebilirsiniz. Tabiat ve koruma parklarında kuş gözlemciliği yapabilirsiniz.

            Eğer uygun dönemlerde geldiyseniz yaylalarda ya da kentin içinde düzenlenen farklı festivallere katılabilir ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Kent merkezinde yürüyüş yapabilir, çarşıdan hediyelik alışveriş yapabilirsiniz. Kentin ünlü restoranlarında yöresel yemeklerin ya da Türk ve dünya mutfağından lezzetlerin tadına bakabilirsiniz. Akşam kent manzarasına hâkim bir restoranda günün yorgunluğunu atabilirsiniz.

      Artvin'e gelmeden önce mutlaka Artvin otelleri rezervasyonu'nu yaptırmanızda fayda vardır. Özellikle yaz sezonunda yoğunluk sebebiyle Artvin Oteller fazla talep olması sebebiyle Artvin otelleri'nin telefonla arıyarak ya da Artvin Otel web sitelerinden rezervasyon mutlaka yaptırınız.
      


 Artvin Arhavi Mençuna Şelalesi

Artvin Otelleri
Arhavi Otelleri
Mençuna Şelalesi

Mençuna şelalesi

Artvin Arhavi Otelleri
Site Haritası
Üyelik Girişi
Takvim
Saat