• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mencuna
  • https://twitter.com/mencunakonaklar

    • MENÇUNA KONAKLARI
    • Gsm:0533 527 42 12
Mençuna Şelalesi

 ARHAVİ MENÇUNA ŞELALESİArtvin Konaklama 
Mençuna Konakları
 ARTVİN OTELLERİ
Artvin Pansiyonları
Artvin Bungalov

Artvin Bungalov Evleri
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam72
Toplam Ziyaret349327
Hava Durumu
Anlık
Yarın
24° 27° 16°

ayder-aylasi-apartlariRize'nin turizmine büyük katkılar sağlayan Ayder Yaylası, sahip olduğu doğal güzellikleriyle yerli turistler kadar yabancı turistlerden de yoğun bir ilgi görmektedir.
Çamlıhemşin'e yaklaşık 18 kilometrelik bir uzaklıkta yer alan Ayder Yaylası, yemyeşil doğasında huzurlu bir tatil imkanı veriyor. 1994 yılında milli park olarak ilan edilern yaylanın kaplıcaları da oldukça ünlüdür.

Özellikle ilkbahar ve yaz aylarında ziyaret edilen Ayder Yaylası'nda ailenizle birlikte güzel bir tatil planlıyorsanız eğer, konaklamak için Ayder Yaylası apart otellerini tercih edebilirsiniz.

Ayder Yaylası apart otellerinin sayısı çok fazla olmasa da mevcut oteller bölgeye gelen turistlerin tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Yaylanın doğasına karşı konuşlanmış olan apartlarda evinizin konforunu bulacaksınız.

         Ayder Yaylası'na ulaşım oldukça kolaydır. Bu sebepten dolayı Rize'nin diğer yaylalarından daha fazla ilgi görmektedir. Ayder Yaylası apartlarında konaklayarak Rize'nin il merkezine de kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 

Apartların sayısı az olduğu için ve özellikle aileler tarafından çok fazla yoğun ilgi gördüğü için erken rezervasyon yaptırmak önemlidir. Aksi halde apartlarda yer bulmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Apart dairelerde kendi yemeğinizi yapmak için tüm mutfak araç ve gereçleri mevcuttur.

2017 yılında Ayder Yaylası apart otel fiyatları  çok fazla artış göstermemiştir. Sadece sezona ve verilen hizmetlere göre fiyatlarda farklılık meydana gelmektedir. Ayder Yaylası apart otelleri sayfamızı inceleyere bilgi alabilir, şimdiden rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ayder apart evleri her sene daha uygun fiyatlarda bulabileceğiniz konaklama yerleridir. Ayder yaylasi apart oteller yanında ahşap ve kütük bungalov tarzında evlere da rastlamanız mümkündür. Doğa içerisinde en çok tercih edilen yapılar daha çok ahşap yapılardır. Özellikle Ayder yaylasında balayı yapmak isterseniz sessiz gözden uzak manzaralı ahşap yapıları seçmenizi öneririz.


Ayder yaylası apartları ayderin en iyi fiyat garansi  ile balayı ve aileye uygun indirimler vardır. Ayder yaylasi toplu grup arkadaş ve öğrenci indirimleri de vardır. Ayder apart  evleri ve yerleri hakkında müşteri yorumlarını ve resimlere bakarak konaklama hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
Artvin Otelleri

Arhavi Otelleri
 ARHAVİ OTELLERİ
Artvin Arhavi Otelleri
Artvin Arhavi Otelleri
Artvin Arhavi Otelleri
Artvin Arhavi Otelleri
Site Haritası
Üyelik Girişi
Takvim
Saat