• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mencuna
  • https://twitter.com/mencunakonaklar
Mençuna Şelalesi

 

 ARHAVİ MENÇUNA ŞELALESİ
Mençuna Konakları

 ARTVİN OTELLERİ

Artvin Pansiyonları
Artvin Bungalov

 Mençuna konakları

Artvin Bungalov Evleri
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam177
Toplam Ziyaret511233
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar13.764413.8195
Euro15.539415.6017
Hava Durumu

Mençuna Konakları - Artvin Arhavi Otelleri - Ahşap Bungalov Evler

Mençuna Konakları

Mençuna Konakları - 0 533 527 4212 - Mençuna Şelalesi Manzaralı

 

borçka-karagöl-Otelleri

 
 
Borçka Karagöl Otelleri


      Mençuna Konaklama Pansiyon

        Artvin'in Borçka ilçesi yakınlarındaki Karagöl Tabiat Parkı, ziyaretçilerine dört mevsim farklı güzellikler sunuyor. 

        İlçe merkezine 27 kilometre mesafede, 1550 rakımlı parka ulaşmak için karla kaplı yolun bir bölümünü araçlarla, geri kalanını ise yürüyerek kat etmek gerekiyor.
         Borçka Karagöl'e, Borçka-Camili kara yolunun yirminci kilometresindeki yol ayrımından sonra 5 kilometrelik parke ve toprak yol takip edilerek ulaşılıyor. Kış aylarında yolun Borçka-Camili ayrımından sonraki bölümü kar nedeniyle genellikle kapalı oluyor. Ziyaretçiler, bu bölümü birkaç saatlik yürüyüşün ardından kat edebiliyor.
     
        Parka adını veren ve Aralık Deresi'nin önünün 19. yüzyılın başlarında heyelan sonucu kapanmasıyla oluşan göl, 368 hektar alana sahip. Mart ayı sonu olmasına rağmen yolu hala karla kaplı Karagöl, doğal güzelliğiyle ziyaretçilerini büyülüyor.
   

       Artvin Borçka Karagöl'e gitmek için planladığınız gün özellikle hava durumuna bakarak gidiniz. Borçka Karagöl'de hava kapalı veya yağışlı olduğu zamanlarda sis gölün üzerini kapatırsa görüş mesafesi kısalacak ve mevcut göl'ü ve doğal güzelliği hiç göremeyebilirsiniz. Onun için özellikle ziyaret etmek istediğiniz gün havanın açık olmasına dikkat ediniz.
          
    Borçka Karagöl otelleriBorçka Karagöl'ün en güzel otel, konaklama ve pansiyonlarda en iyi fiyat garantisi ve internet üzerinden büyük indirimler uygulanmaktadır. Borçka Karagöl otelleri hakkında konuk değerlendirmeleri, yorumları, şikayet ve puanlamaları okuyup resimlerden otelleri inceleyebilirsiniz.
  
           Borçka Karagöl otelleri sitesi üzerinden otel fiyatlarını karşılaştırarak en uygun otel olan Mençuna Konaklarını seçerek rezervasyon yapabilirsiniz. En iyi fiyata ideal Karagöl oteli ile iletişim kurarak online rezervasyon yapabilirsiniz. Mençuna Konakları, Artvin Borçka Karagöl pansiyonları ile konaklama evleri ve yerlerindeki son dakika tatil fırsatlarından yararlanarak telefonla irtibata geçebilirsiniz. Tesisimiz Borçka Karagöl'den 70 km uzaklıkta olup Arhavi Mençuna Şelalesi karşısındadır.
 Borçka karagöl otel


Artvin Otelleri

Arhavi Otelleri

 ARHAVİ OTELLERİ

Artvin Arhavi Otelleri
Artvin Arhavi Otelleri

Artvin Arhavi Otelleri

Artvin Arhavi Otelleri
Site Haritası
Üyelik Girişi
Takvim
Saat