• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mencuna
  • https://twitter.com/mencunakonaklar
Mençuna Şelalesi

 

 ARHAVİ MENÇUNA ŞELALESİ
Mençuna Konakları

 ARTVİN OTELLERİ

Artvin Pansiyonları
Artvin Bungalov

 Mençuna konakları

Artvin Bungalov Evleri
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam180
Toplam Ziyaret511236
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar13.764413.8195
Euro15.539415.6017
Hava Durumu

Mençuna Konakları - Artvin Arhavi Otelleri - Ahşap Bungalov Evler

Mençuna Konakları

Mençuna Konakları - 0 533 527 4212 - Mençuna Şelalesi Manzaralı

 

dag-yayla-ahsap-agac-kutuk-evler

Dağ Yayla Ahşap Ağaç Kütük  Evler          Karadeniz bölgesi son zamanlarda tatil için ilgi daha da artmaya başlayan bir bölge durumundadır. Artık insanlar deniz ve kumsallardan sıkılmış olacak ki son zamanlarda yeşile, doğaya ve yayla turizmine ilgi oldukça fazla artmiştir. Karadeniz bölgesinde artan yerli ve yabancı turizmin ihtiyaçlarına cevap verecek konaklama evleri ve yerlerinde de ciddi artışlar ve yeni ahşap yapılar yapılmaya başlanmıştır. Bu sebeble karadeniz insanları müşterilerin konaklama için daha çok tercih ettikleri dağ yayla ahşap ve ağaç kütük evler  tipi yapılar çoğalmaya başlamıştır. Bu yapılar konaklama için oldukça sağlıklı yapılar olup hem görsellik olarak hemde uyku kalitesi bakımından önemli yapılardır.

ahşap evler

Dağ Evleri

      Dağ evleri daha çok rakımı yüksek olan bölgelere kurulmuş oldukça manzarası güzel bir yerde konumlanmış yapılardır.  Müşterilerin her türlü ihtiyaçlarını giderecek şekilde dizayn edilmiş durumdadır. Odaların içinde tv, internet, 24 saat sıcak su ve banyo malzmeleri bulabileceğiniz evlerdir. Dağ Evi daha çok şehir gürültüsünden uzak kalmak isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir.

      Doğa içerisinde sessiz bir ortamda kuş sesleri ile kafanızı dinlendirebileceğiniz mekanlardır. Dağ evleri fiyatları da oldukça hesaplı herkesin aile ile rahatça gidip kalabileceği uygun fiyatta ve ekonomik fiyatlardır. Dağevi genelde beton yapılarından uzak tamamen ahşap yapılar olduğu için nemden uzak oksijeni bol olan yerlerde konumlanmıştır.

dağ evleri

Ahşap Evler

        Ahşap evler Türkiye'nin hemen hemen her tatil beldesinde bulunmaktadır. Yörenin kendine özgü ahşap yapılar günümüze kadar gelmiş olup hala yeni yapılarda da o geleneksel ahşap evleri yapıları devam etmektedir. Özellikle tatilciler için ahşap evler adeta vazgeçilmez bir tutkudur. Ahşap ev otelleri küçük butik tarzında ahşap konaklama yerleri son zamanlarda çok benimsenmektedir. Yapılar beton yapılardan biraz daha maliyetli olsa da netice itibariyle yatırımcılar için bu konaklama tesisi kendini fazlası ile amorti etmektedir.

       Ahşap yapıların en önemli özelliği sağlık açısından astım hastalarına ve strese iyi geldiği bunun yanında yorgunluğu azalttığı, hava  geçirgenliği sayesinde bol oksijen alması, sağlıklı nefes alınması sağlar. Betonarma yapılar romatizmal hastalıkları tetiklediği ahşap yapıların ise daha iyi geldiği bilinmektedir. Ahşap ev fiyatları ise tatilcilerin bütçesini etkilemeyecek düzeydedir. Herkesin ekonomik yapısına uygun evler olup her ailenin konaklama yapabileceği evlerdir.


dağ yayla evleri 

Ağaç Kütük Evler


       Ahşap kütük evler diğer bungalov ev ahşap evlere nazaran daha maliyetli evlerdir. Ahşap yapılarının ve kullanılan kereste kalınlığı diğerlerine nazaran daha fazladır. Özellikle ağaç kütük evler estetik olarak adeta tomruk ağaçları andırır bir şekilde görselliğe hitap etmektedir. Ağaçların kütük ve kalın olması ısı geçirgenliği daha azaltır.

       Genellikle kütük evlerden bungalov tarzı yapılar ve tatilciler için uygun odalar dizayn edilmiştir. Tatilcilerin konaklamada memnuniyetle ayrıldığı ağaç kütük evler insanları adeta büyülemektedir.  Ahşap kütük evleri otel fiyatları bölgeye ve oda yapısına göre bir nebze değişsede bungalov evler, dağ evleri ve ahşap evlerle ayni seviyededir.ağaç kütük evlerArtvin Otelleri

Arhavi Otelleri

 ARHAVİ OTELLERİ

Artvin Arhavi Otelleri
Artvin Arhavi Otelleri

Artvin Arhavi Otelleri

Artvin Arhavi Otelleri
Site Haritası
Üyelik Girişi
Takvim
Saat