• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mencuna
  • https://twitter.com/mencunakonaklar
Mençuna Şelalesi
Mençuna Konakları

 ARTVİN OTELLERİ

Artvin Pansiyonları
Artvin Bungalov
Arhavi Otel

Arhavi otel

                                                              Arhavi otel

Artvin otelleri

Artvin otel konaklama

Mençuna Şelalesi

Mençuna şelalesi

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam7
Toplam Ziyaret757559
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.787732.9191
Euro35.540735.6832
Hava Durumu

Mençuna Konakları - Artvin Arhavi Otelleri - Ahşap Bungalov Evler

Mençuna Konakları

Mençuna Konakları - 0 532 485 4958 - Mençuna Şelalesi Manzaralı

 

artvinde-kalinacak-yerler-oteller

ARTVİN'DE KALINACAK KONAKLAMA YERLERİ  Yeşilliğin içerisinde kaybolup, dağlarıyla, tepeleriyle, dereleriyle bütünleşeceğiniz ve kalabalıktan uzak olabileceğiniz bir yer düşünün. Hırçın dağlarına, denizinin kokusuna türküler yazılmış Artvin, işte tam da böyle bir yer. Doğu Karadeniz’de Çoruh vadisinin sağında bulunan ve Gürcistan’a sınır komşusu olan cennet ilimizin, sahil kısmı Arhavi ve Hopa olmak üzere, toplamda yedi ilçesi bulunmaktadır. Yüz ölçümü küçük olsa da, gezilecek pek çok yeri olan Artvin, şehrin zengin tarihine ışık tutan pek çok yapıya, ev sahipliği yapmaktadır. Artvin’de kalınacak ve konaklama yerleri için ise seçenekler oldukça zengindir. Kendine has kültürü, sıcakkanlı insanları, eşsiz lezzetleri ve dillere destan doğası karşısında Artvin’in büyüsüne kapılmamak mümkün değil. Bu bakımdan Artvin'de kalacak oteller ve konaklama yeri seçimi ve tespitini çok iyi programlamak gerekir.
 

Artvin'de kalacak yerler
 

      Artvin’e gidip de, sıcakkanlı halkı ile sohbet etmeden, mısır ekmeği eşliğinde mıhlama yemeden, patika yollarının tozunda, Çoruh nehrinin sularında kaybolmadan, yaylalarda buz gibi ayranını içmeden, Artvin’i gördüm demeyin. Artvin'de kalınacak yerler ve görülecek yerler, ne kadar çok olursa olsun, asıl bu şehrin kendine has ruhunu da yaşamak gereklidir. Artvin’e hangi mevsimde giderseniz gidin büyük keyif ve yağışlarından nasibinizi alırsınız ancak, özellikle yazın yöresel şenlikleri ve festivalleri de görme imkanınız olabilir. Haziranın ilk haftalarında yapılan boğa güreşleri festivali ise oldukça merak uyandıran bir etkinliktir.
 

Artvin'de kalacak oteller
 

      Artvin’de kalınacak yerler için şehir merkezindeki oteller, dağ otelleri ve evleri ile doğanın içindeki Artvin konaklama yerleri butik oteller sayılabilir ancak, hangi seçimi yaparsanız yapın, gayet ekonomik ve kaliteli hizmet bulacağınızı garanti edebiliriz. Yöreye özgü özel yiyeceklerin de tadını çıkarabileceğiniz konaklama yerlerinde, Karadeniz mutfağının zenginliği ve lezzetleri, ayrı bir güzellik yaratacaktır. Laz böreği, hamsili pilavı, karalahana sarması ve o buram buram kokan mısır ekmeği gibi ayrıcalıklı lezzetleri ile damak zevkinizi de tatmin etmek zor olmayacaktır.
 

artvin kalacak yerler
 

      Artvin’de kalınacak yerler ile birlikte özellikle görülmesi gereken yerlere de örnek vermek gerekirse, tarihin kokularını içinize çekebileceğiniz önemli yerler olduğunu söyleyebiliriz. Dolishane Kilisesi ve Zil Kale bunların başında gelen, mutlaka görülmesini önereceğimiz yerlerdir. Tabi Kazım Koyuncunun mezarını ve yaşadığı yerleri de gidip ziyaret edebilirsiniz. Şavşatta bulunan Karagöl sahara milli parkının ve Polovit şelalesinin, en önemlisi de Fırtına deresinin eşliği ile gidilen, Ayder yaylasının güzelliğini anlatmak için ise kelimeler yetersiz kalıyor. 
 

Artvin'de nerede kalınır
 

     Artvin’de kalınacak yerler için önerilebilecek en güzel yerlerden birinin ise Mençuna Konakları olduğunu söyleyebiliriz. Karadeniz’in kusursuz güzellikteki Meçuna şelalesi ve Kamilet vadisine hakim konumu ile Mençuna Konakları, doğa ile bütünleşmiş ve gerekli tüm konforu sağlayabilecek yapısı ile hizmet veren, özel bir yerdir. Artvin konaklama ve bungalov evleri ile huzurlu ve konforlu, aynı zamanda da doğa ile iç içe bir tatil yapma imkanı bulabileceğiniz bu yer, gelen ziyaretçileri büyüleyen, eşsiz bir yer olma özelliğine sahiptir.
 
 

 artvin butik oteller 

   Artvin’de kalınacak oteller içinde ilk sıralarda yer alan Mençuna Konakları, şehrin gürültüsünden ve kalabalığından uzak, çam kokulu otantik ve konforlu bungalovları ile en çok turist çeken bölgelerden biri konumundadır. Kusursuzluğun var olduğu beldede, böylesine kaliteli hizmetin ve doğallığın ön planda tutulması, bu yere özel olma fırsatını sağlamıştır. Artvin’de kalacak yerler denildiğinde en çok tavsiye edilen yer olarak bilinen Mençuna Konaklarında, kalma ayrıcalığı ise ekonomik olduğu kadar, keyif verici de olacaktır.
Artvin Otelleri
Arhavi Otelleri
Mençuna Şelalesi

Mençuna şelalesi

Artvin Arhavi Otelleri
Site Haritası
Üyelik Girişi
Takvim
Saat